Скільки коштує перевезти авто «Укрзалізницею»

Минулого року «Укрзалізниця» запровадила інноваційний сервіс для транспортування легкових автомобілів за допомогою потягів. Вагони-автомобілевози вже використовуються у восьми різних напрямках. Проте через великий попит на деякі маршрути існує значне очікування.

На багато затребуваних маршрутах місця у автомобілевозах розкуповуються на кілька місяців наперед. Наприклад, у Львівському центральному касовому відділенні зазначили, що на маршруті Львів-Дніпро чекання може тривати аж до квітня, а на маршруті Львів-Київ — доступні дати є вже у лютому.

Ця послуга користується великою популярністю, але поки що мережа автомобілевозів не охоплює всі можливі напрямки. Особливо активно вона використовується для напрямків, що ведуть до міст біля лінії фронту.

Додаткову увагу викликає графік руху потягів. Наприклад, потяг на маршруті Львів-Дніпро курсує лише один раз на чотири дні, як повідомили представники «Укрзалізниці» виданню «Телеграф».

За минулий рік вагонами-автомобілевозами було перевезено понад 12,5 тисяч автомобілів різних розмірів. Відмова у наданні послуги може бути пов’язана з двома факторами: якщо висота автомобіля перевищує 170 см, або якщо автомобіль технічно несправний. Необхідно також пред’явити технічний паспорт автомобіля та особистий паспорт власника.

На сайті «Укрзалізниці» можна замовити цю послугу на таких напрямках: з Києва до Львова та Ужгорода, з Ужгорода до Києва, з Одеси до Львова, але з Львова жоден напрямок наразі не доступний. Попри це, на сайті перевізника зазначено, що вагони-автомобілевози доступні на маршрутах Дніпро-Київ, Дніпро-Львів, Харків-Одеса, Харків-Львів, Дніпро-Одеса, Київ-Ужгород, Київ-Львів, Львів-Одеса.

Вартість бронювання місця для одного автомобіля складає 150 гривень, а вартість самої послуги варіюється від 1200 гривень і залежить від розміру авто, в середньому це 2-3 тисячі гривень. Оплатити можна лише у касі, але забронювати можна онлайн або за телефоном.

Кожен автомобілевоз має систему охорони та спеціальне обладнання для закріплення вантажу. У вагоні також працює окремий провідник, який контролює документацію та здійснює нагляд за процесом завантаження та розвантаження автомобілів. У такому вагоні можна розмістити до 8 автомобілів одночасно.

Для того, щоб завантажити автомобіль до вагона, його потрібно доставити до багажного відділення вокзалу, де працівники перевізника візьмуться за роботу. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/skilki-koshtuye-perevezti-avto-ukrzaliznitseyu/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

scroll to top