Скільки ВПО подали заяви на продовження допомоги в Україні

На суботу, 16-го березня, зафіксовано понад 90 тисяч звернень до установ соціального захисту з проханням продовжити виплати державної допомоги для осіб, які були переміщені в межах країни. Цю інформацію оприлюднило Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

З 1 березня 2024 року вступили в силу оновлені нормативи для призначення допомоги внутрішньо переміщеним особам, відображені у вигляді інфографіки. До 16-го лютого вже опрацьовано приблизно 66% заяв, тоді як решта 34% все ще перебуває у процесі розгляду.

Протягом початкового місячного періоду березня було спрямовано 1,4 мільярда гривень на допомогу для 671 тисячі внутрішньо переміщених осіб. Виплати тим, кому допомогу було продовжено автоматично з початку місяця, будуть здійснені в найкоротші терміни.У поточному місяці виплати внутрішньо переміщеним особам заплановано на 21 і 28 березня. Отже, особи, які подали відповідні заявки і отримали їх схвалення, зможуть розраховувати на отримання коштів до завершення місяця.

Міністерство нагадує, що для подання заявки на продовження виплат потрібно звернутися до відповідних органів соціального захисту в межах громади або до Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) за місцем проживання.

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/skilki-vpo-podali-zayavi-na-prodovzhennya-dopomogi-v-ukrayini/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top