Складнощі пошуку “Міс Україна”: що розповів про шаблони краси запорізький пластичний хірург

Новина про те, що в Україні не можуть знайти дівчат для конкурсу «Міс Україна» розлетілася в мережі чи не усюди. Причина – у штучній красі. Це й нарощене волосся, татуювання, ну й, звісно, збільшені груди. Втім, здебільшого такі “інстадівчата” і приходять на кастинг.

Про те, що краса не повинна мати шаблону впевнений пластичний хірург Іван Кононихін.

“Лисячі очі, так? Це такий тренд був в цьому році, який дуже добре виглядає на фотографіях. Але, насправді, це дуже неанатомічна операція. Дуже погані ефекти після операції пацієнти відзначають. І це неестетично і негарно виглядає”, – зазначив пластичний хірург Іван Кононихін.

Красиво чи не красиво – не важливо. Адже для більшості дівчат просто не має меж у вдосконаленні себе. Тому за останні роки, каже Іван, черги до пластичних хірургів лише більшають. Але грошей на штучну красу вистачає не усім. Адже за такі втручання доводиться віддавати чималі кошти.

Досвідчені моделі та експерти наголошують усім дівчатам, які хочуть брати участь у конкурсах, що краса — річ індивідуальна. І якщо змінювати щось, то лише на користь своїй зовнішності, а не за шаблонами соцмереж.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/chutki-navkolo-nacionalnogo-konkursu-mis-ukraina-shho-rozpoviv-pro-shabloni-krasi-zaporizkij-plastichnij-hirurg/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=chutki-navkolo-nacionalnogo-konkursu-mis-ukraina-shho-rozpoviv-pro-shabloni-krasi-zaporizkij-plastichnij-hirurg

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top