Скорочення структури Запорізької облради розпочалося: звільнено сімох працівників, два з яких — топменеджери

Нещодавно очільник Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров анонсувавнові зміни в роботі Запорізької обласної ради. Зокрема, розпочалося скорочення структури облради.

На запит«Локатор медіа» у Запорізькій обласній військовій адміністрації відповіли, що на сьогодні Федоров звільнив двох топменеджерів Запорізької облради. Мова йде про першу заступницю голови обласної ради — Людмилу Любім та заступника голови Геннадія Фукса.Відповідь на інформаційний запит «Локатор медіа». 

Цю інформацію підтвердили журналістам Forpost у пресслужбі ЗОР.

Людмила Любім (обиралась від нині забороненої партії «Опозиційний блок») залишила посаду 9 квітня, а Геннадій Фукс («За Майбутнє») втратить роботу 14 травня поточного року.

Також вже відомо про звільнення головного спеціаліста юридичного управління Катерини Шевченко, оператора копіювальних машин відділу документування Ірини Швець та головного спеціаліста відділу з питань депутатської діяльності Олександри Тимошиної. 12 квітня став останнім днем їх роботи.

Цікаво, що єдиним заступником очільниці Запорізької обласної ради Олени Жук залишається Владислав Куценко, якого співробітники СБУ спільно з НАБУ викрили на хабарі. Крім Куценко, у цій справі підозри отримали його помічник та керівник фракції «Батьківщини» в облраді В’ячеслав Колесников.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/skorochennia-struktury-zaporizkoi-oblrady-rozpochalosia-zvilneno-simokh-pratsivnykiv-dva-z-iakykh-topmenedzhery.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top