Славнозвісний злочинець на інвалідному візку відзначився в Запоріжжі – зарізав безхатченка (ВІДЕО)

Скріншот з відео its_zp

7 червня, до правоохоронців надійшла інформація, що до лікарні потрапив 42-річний чоловік з ножовим пораненням. Як згодом з’ясувалося, зловмисник «відомий» Олександр Гульманов з Бердянська, який тероризував весь геріатричний пансіонат у курортному місті.

Нагадаємо, 46-річний чоловік неоднарозово засуджений. У березні 2018 року його засудили до двух років позбавлення волі, однак за станом за станом здоровя Гульманова звільнили від покарання у тюрмі (знаходився на випробному терміні).

За цей час від нього натерпілися літні люди, та персонал «Бердянського геріатричного пансіонату». Знущання, розбій, розпиття алкогольних напоїв – далеко не весь список безчинств, які коїв чоловік на візку. Зрештою, злочинця знову притягнули до відповідальності. За вирок його мали помістити в тюрму, де заклад може надати відповідні умови для людей з інвалідністю. До епатування до в’язниці, він знаходився в пансіонаті. Спростившись цим з 27 на 29 травня втік і якимось чином опинився в Запоріжжі.

У п’ятницю (7 червня) між ним та безхатченком виник конфлікт, в результаті якого Гульманов зарізав людину. У геріатричному пансіонаті впізнали свого колишнього пацієнта.

ПОДЕЛИТЬСЯ

загрузка…

Источник: https://forpost.media/novosti/slavnozvisnij-zlochinec-na-invalidnomu-vizku-vidznachivsja-v-zaporizhzhi-zarizav-bezhatchenka-video.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top