Важные новости
«Запорожгаз» — плевать на всех и армейские методы.Планують завершити до кінця року: у центрі Запоріжжя відновлюють багатоповерхівку,…Окупанти місяцями не виплачують зарплати викладачам університету в Запорізькій областіЛінія оборони біля Гуляйполя хитається: що відбувається в районі Мирне–ЗалізничнеОновлюють та модернізують: у Запоріжжі ремонтують укриття одразу в шести…Підприємців попереджали: у Запоріжжі демонтували незаконні торгові точки (фото)Знищили понад 250 дерев: у Запоріжжі судитимуть чотирьох «чорних лісорубів»«Демілітаризував» ворогів та взяв у полон окупанта: боєць запорізької бригади…«Кисень для армії»: Зеленський сказав, що буде з кредитом на…Зеленський: Україна готує тристоронню мирну зустріч і чекає Віткоффа після…У Запоріжжі заочно судитимуть вісьмох правоохоронців-колаборантів

Словаччина може міркувати про припинення поставок газу в Україну, — Фіцо

Словаччина «має моральне право» обговорювати припинення поставок газу в Україну. Мова про транзит газу через словацьку територію.
Як передає РБК-Україна, про це заявив прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо.

За словами глави словацького уряду, після російських ударів по українських газових об’єктах Україна минулого тижня почала отримувати газ резервним трубопроводом. Він проходить через словацьку територію.
«Це газ, без якого б Україна замерзла. Словаччина до цього не причетна. Постачальниками є іноземні компанії. Однак ми маємо моральне право розглянути способи припинення поставок в Україну близько 7,5 мільйона кубометрів газу на день, що є іноземними поставками з Європи», — додав Фіцо.
Він також поскаржився, що країни ЄС можуть стати залежними від американської нафти і газу, тому що Європа не може конкурувати зі США.
На його думку, війна в Україні нібито влаштовує західні країни, оскільки вони хочуть послабити Росію.

Погрози Фіцо
Нагадаємо, прем’єру Словаччини Роберту Фіцо дуже «не сподобалося» рішення України припинити транзит російського газу. Поставки припинилися починаючи з 1 січня.
Тому очільник словацького уряду почав погрожувати Україні. Зокрема, він заявив, що Словаччина може припинити експорт електроенергії в Україну.
Також він обіцяв сильно скоротити допомогу українським біженцям, які приїхали до Словаччини через повномасштабну війну.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

Share this post

нет
scroll to top