“Слуга народу” Галина Третьякова хоче забрати пільги у частини українців

«Не кожна самотня матір або доброволець, який захищає свою країну,потребує матеріальної підтримки держави», – саме так висловилась нардеп від «ЗЕкоманди» – Галина Третьякова. Тим самим натякаючи на широкомасштабну ревізію пільг всіх категорій населення від перзидентської партії.

Своє обурення стосовно таких дій висловився журналіст Віталій Фолюшняк на своій сторінці у Facebook.

Понад 140 нардепів від фракції «Слуга Народу» звернулися до Конституційного суду з питанням – що таке «гідні умови життя» які гарантує громадянам Конституція України? Не складно здогадатися, хто ж став ініціатором цієї судової ініціативи.

Конституційний суд заслухав питання нардепів 22 вересня. Під час розглядання пані Третьякова повідомила, що Україна не може забезпечити всі фінансові зобов’язання перед громадянами.

«Воно й не дивно. Про діру в бюджеті в 300 мільярдів грн. не писав тільки ледащій. Але ж і це – не межа. Відставання економіки на серпень 2020 р. становило 30 мільярдів грн», – повідомляє Віталій.

На думку Третьякової, держава мусить надавати допомогу лише тим, хто допомоги реально потребує, тобто бідним і травмованим. Тобто виходить, що решта людей, які б заслуги перед Україною не мали, державних виплат не гідні.

Це питання стосується самотніх матерів, чорнобильців та ветеранів АТО/ООС, які добровільно захотіли захищати країну.

«Слід передивитися і перелік пільговиків. Якщо це був контракт, і людина свідомо йшла на отримання високого грошового забезпечення, продавала свою найману силу для того, щоб захищати країну, – це був його вибір і тільки так… Повторюю: захищати слід тільки тих, хто щось утратив на війні», – ось так красномовно висловилась «слуга народу» у жовтні 2019.

Але найбільше дивує той факт, що інформація про цей суд була відкритою у всіх джерелах, але не від кого не було хоч якоїсь реакції чи дій.

Сообщение “Слуга народу” Галина Третьякова хоче забрати пільги у частини українців появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/sluga-narodu-galina-tretjakova-hoche-zabrati-pilgi-u-chastini-ukrainciv.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top