«Слуги» переслідували миттєве збільшення рейтингу: Ігор Артюшенко – про намір скоротити кількість нардепів

Верховна Рада в першому читанні прийняла законопроект, який передбачає скорочення кількості народних депутатів.  Згідно з пояснювальною запискою, кількість народних обранців хочуть скоротити з 450 до 300.

За відповідне рішення проголосували 236 народних обранців, ініціатором проєкту закону виступив Володимир Зеленський.

Тему обговорили в ефірі телеканалу «Прямий».

На думку народного депутата України VIII скликання, голови Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігоря Артюшенка, головна мета законопроекту – політичний піар партії «Слуга народу».

Перше, що переслідували «Слуги» – це миттєве збільшення рейтингу. Це дуже гарний політичний піар. По-перше, мета – заговорити, і не дати можливості підіймати питання падіння промисловості, тобто проблеми в економіці,провали на міжнародній арені і зменшення обороноздатності країни, коли ми вже маємо, на жаль, трагічну статистику, що порівняно з січнем 2019 року, в січні 2020 року від російських окупантів загинуло більше українців, – зауважив він.

Політик наголосив, що незважаючи на явний популізм, суспільство підтримало рішення. Причина тому – стереотипи, які складалися відносно депутатів.

Суспільству дали гарну тему. Суспільство звичайно підтримує,  тому що справді депутатів ніхто не любить, на думку переважної більшості суспільства депутати всі дармоїди, хапуги, хабарники і «от ми їх зменшимо і стане всім краще».

Проблема всіх популістичних рішень заключається в тому, що спочатку вони подобаються переважній більшості, а потім пройде рік-два і більшість зрозуміють, що якось економіка від того не виросла, зарплати більше не стали, пенсії більше не стали. Але на цьому етапі сьогоднішнього голосування частина українського суспільства скаже: «ой, молодець президент Зеленський, молодці «Слуги» і ОПЗЖ в тому, що вони за це все проголосували. Тобто через рік-два всі усвідомлять, що воно нічого не дало, але на сьогоднішній момент частина суспільства буде радіти. – сказав парламентар.

Чому це нічого не дасть? Тому що є підход, що всі однакові. Якщо подивитись соціологію довіри до суддів, так у нас вся більшість вважає, що судді всі хабарники , хапуги і дармоїди. А всі сантехники і слюсарі зловживають алкоголем і рідко приходять на роботу тверезими, а всі лікарі беруть хабарі і без хабарів не лікують людей. Тоді давайте зменшимо кількість суддів, лікарів, слюсарів, і що тоді буде?, – заявив політик.

Ігор Артюшенко вважає, що треба говорити не про кількість депутатів, а про якість їхньої роботи. Нардеп VIII скликання наголошує – за свої дії парламентарі мають нести партійну і політичну відповідальність. Зокрема, це стосується тих, хто не пише законів, кнопкодавить і не ходить на роботу .

–  І у них треба забирати мандати і над цим законодавчо треба працювати. І тоді якість буде інша. І звичайно, працювати з народом – щоб читали програми, дивились бекграунд цих людей, обирали дійсно не тому, що сподобався президент чи не сподобався, а тому, що є людина, є програма, є біографія, є життєвий шлях і тоді обирати цю людину.

Тому що таким чином якість не покращиться. Буде таких депутатів, які пропонують продати собаку, не 450, а 300. І що з того?, сказав політик.

Говорячи безпосередньо про кількість народних обранців, Ігор Артюшенко наголосив, що чим більше депутатів, чим більше представників народу в парламенті, тим більше можливостей у людей достукатись до цих депутатів.

Повний ефір дивіться за посиланням: https://www.youtube.com/channel/UCH9H_b9oJtSHBovh94yB5HA/featured

Сообщение «Слуги» переслідували миттєве збільшення рейтингу: Ігор Артюшенко – про намір скоротити кількість нардепів появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/slugi-peresliduvali-mittieve-zbilshennja-rejtingu-igor-artjushenko-pro-namir-skorotiti-kilkist-nardepiv.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top