Служба автодоріг оголосила тендер на розробку проєкту для реконструкції моста в області

Служба автомобільних доріг в Запорізькій області оголосила ще один тендер на розробку проєкту для реконструкції моста через річку Конка на км 186 + 995 дороги Т-04-01 Дніпро- Васильківка-Покровське-Гуляйполе-Пологи-Мелітополь. Про це повідомляється в реєстрі електронних закупівель «Prozorro».

У тендерній документації зазначено, що вартість проєктних робіт оцінили в 1 мільйон 486 тисяч гривень. Всі роботи повинні бути закінчені до 25 грудня 2020 року.

Під час останнього огляду моста експерти знайшли безліч дефектів – недостатня висота бар’єрного огородження, корозія перил, значні тріщини на проїжджій частині тощо.

У зв’язку з цим Служба автодоріг прагне залучити підрядну організацію, яка спеціалізується на послугах з інженерного проєктування в галузі цивільного будівництва.

Сообщение Служба автодоріг оголосила тендер на розробку проєкту для реконструкції моста в області появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/sluzhba-avtodorig-ogolosila-tender-na-rozrobku-proiektu-dlja-rekonstrukcii-mosta-v-oblasti.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top