Служба автодоріг Запорізької області відзняла черговий ролик про роботу плавкрану “Захарій”

Ролик виклали на офіційному ютуб-каналі. Між тим, у Служби автомобільних доріг Запорізької області запевняють – робота кипить.

Так, заступник начальника Служби автомобільних доріг Запорізької області Олександр Шандиба, розповів, що вже зібрано дві секції нового вантового мосту з Хортиці на Лівий берег Дніпра. Ці секції поки що знаходяться в Кривій бухті. Зараз вже збирають третю секцію, а всього їх буде шість.

Секції мають встановлювати на тимчасові опори. Які також ще не всі встановлені біля вантового мосту, або споруди №10, як називають її фахівці.

Працівники “Захарія” кажуть, що для них перевезення тимчасових опор – зовсім не складна задача. 400 тонн – це для такого крану майже ніщо. Наразі всі вісім працівників крану чекають на теплу погоду.

Читайте також: На Запоріжжі автомобіль, на якому виїхали рибалити чоловіки, провалився під лід (ФОТО)

Сообщение Служба автодоріг Запорізької області відзняла черговий ролик про роботу плавкрану “Захарій” появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/sluzhba-avtodorig-zaporizkoi-oblasti-vidznjala-chergovij-rolik-pro-robotu-plavkranu-zaharij.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top