Служба зайнятості – “в смартфоні”

Новий цифровий застосунок для пошукачів роботи запустила Державна служба зайнятості.

Підтримали розробку Польща, Німеччина та Програма розвитку ООН.

Застосунок “Державна служба зайнятості” доступний в App Store та Google Play.

Застосунок — це не тільки найбільша в Україні база вакансій, які можна фільтрувати за різними критеріями, а й зручний сервіс. Тут можна шукати вакансії з житлом або вакансії для ветеранів.

У додатку ви можете записатися до електронної черги, подати заявку на навчання, на грант на власну справу, створити електронний кабінет пошукача роботи. Мобільний застосунок дозволить поспілкуватися з кар’єрними радниками, запланувати зустріч із потенційним роботодавцем чи отримати необхідну довідку.

Скористатися застосунком можуть також українці за кордоном.

Зараз функції застосунку повністю орієнтовані на потреби пошукачів роботи. Наступним етапом розвитку ініціативи буде запуск функціоналу для роботодавців.

– Сподіваємося, що цей застосунок допоможе якомога більшій кількості людей знайти роботу, покращити свої знання та навички чи опанувати новий фах. Нині структурне безробіття — одна із ключових проблем бізнесу. Тому разом із упровадженням програм навчання та перенавчання, компенсацій за працевлаштування та інших ми також цифровізуємо процеси. Для нас важливо, щоби послугами Державної служби зайнятості можна було скористатися онлайн у кілька кліків — швидко і зручно, — зазначила Перша віцепрем’єр-міністерка — Міністерка економіки України Юлія Свириденко.

Постійний представник ПРООН в Україні Яко Сільє також високо оцінив новацію.

Завдяки щедрій підтримці наших партнерів та плідній співпраці з профільними міністерствами й державними службами ми оперативно реагуємо на актуальні потреби та виклики у сфері працевлаштування в Україні, – сказав він. – Створення мобільного застосунку для Державної служби зайнятості — це безсумнівний крок уперед. Упевнені, що цей застосунок полегшить пошук роботи для тисяч українців.

Сообщение Служба зайнятості – “в смартфоні” появились сначала на Газета МИГ.

Share this post

нет
scroll to top