Собака із Запорізької області, яку намагались отруїти, стала зіркою «Vogue»

Останнім часом знущання над тваринами дуже поширена тема і в Запорізькій області. Проблема ж безхатніх тварин в України також доволі проблемна. Ситуація закордоном значно відрізняється. Так, в Америці та Канаді люди навпаки забирають собі тварин з притулків, а безхатніх і зовсім немає.

Два роки тому у Вільнянську стався жахливий інцидент, там отруїли собаку. Вона вижила, але була у дуже тяжкому. Волонтерка будинку адаптації «Добрі ручки» Інна Позднякова разом з активістами врятували тварину. Тоді їй вигадали нове ім’я – Воля. Проте їм вдалось не тільки врятувати життя, вони допомогли їй поїхати жити до Нью-Йорку.

«Тоді ця ситуація набула великого резонансу і пост про Волі побачили навіть волонтери з Нью-Йорка. Вони запропонували знайти для собаки будинок в Америці і відправити її до них. Це був мій перший досвід підготовки собаки, збору документів і організації перевезення за кордон. Восени 2018 року його полетіла в свою нову сім’ю. Тепер собаку звуть Джия. Вона навіть встигла прославитися. Джия стала моделлю журналу «Vogue», – розповіла волонтерка.

Це була зйомка колекції дизайнера восени 2018 року в стилі кежуал, в якій взяли участь фешн-моделі і собаки, взяті з притулків

Джерело: Індустріалка

Сообщение Собака із Запорізької області, яку намагались отруїти, стала зіркою «Vogue» появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/sobaka-iz-zaporizkoi-oblasti-jaku-namagalis-otruiti-stala-zirkoju-vogue.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top