Событие года для Запорожья — строительство нового пассажирского терминала

Новый терминал в запорожском аэропорту — это объект №1 для города

Сегодня мэр Запорожья Владимир Буряк проводит встречу с громадой и отчитывается о проделанной работе за год. Среди основных тем, на которых остановился городской голова — строительство нового терминала в запорожском аэропорту, которое стартовала в конце прошлого года.

мэр Владимир Буряк

-Найбільшим досягненням останнього часу, не лише для КП «Міжнародний аеропорт «Запоріжжя», але і для всього міста, вважаю отримання дозволу на будівництво та початок робіт зі зведення нового пасажирського терміналу аеропорту.

Как сообщала «Индустриалка», строительство терминала стартовало в конце прошлого года, а завершить его планируют в декабре 2019 года. За год подрядчику удалось серьезно продвинуться —  коробка терминала практически полностью остеклена, строители приступили к внутренним работам.

-Цей проект фінансується з бюджету міста, завдяки кожному мешканцю. Завершити будівництво нового терміналу плануємо у 2019 році. Для цього у бюджеті Запоріжжя закладено 34 мільйони гривень. Всі інші витрати будемо покривати за рахунок кредитних коштів, які повертатиме аеропорт за рахунок власних прибутків. Це стало можливим завдяки зростанню його прибутковості. 

У бюджеті 2019 року передбачили понад 44 мільйони гривень на реконструкцію та технічне переоснащення радіотехнічних засобів навігації та посадки запорізького аеропорту.

Розвивати підприємство потрібно. Це інвестиційна привабливість нашого міста. Ми підійшли комплексно до питання розвитку аеропорту. Був проведений ремонт взлетено-посадкової смуги, ми зробили дорогу. Важаю, що наступного року відкриємо і термінал.

Читайте также: Запорожский аэропорт ведет переговоры с популярным лоукостером

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/sobyitie-goda-dlya-zaporozhya-stroitelstvo-novogo-passazhirskogo-terminala

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top