Сьогодні Берлін приймає фінал Євр-2024 Іспанія – Англія

14 липня о 22:00 на Олімпіаштадіоні у Берліні, Німеччина, пройде фінальний матч Євро-2024 між збірними Іспанії та Англії.

“Олімпіаштадіон

Зустріч обслуговуватиме бригада арбітрів з Франції, яку очолить 35-річний Франсуа Летексьє.

Іспанія виграла групу B, набравши 9 очок після трьох перемог поспіль – над Хорватією (3:0), Італією (1:0) та Албанією (1:0). У плей-оф команда Луїса де ла Фуенте перемогла Грузію (4:1), Німеччину (2:1 у додатковий час) та Францію (2:1).

Англія посіла перше місце у групі C з 5 очками, перемігши Сербію (1:0) та зігравши внічию з Данією (1:1) та Словенією (0:0). У 1/8 фіналу команда Гарета Саутгейта перемогла Словаччину в овертаймі (2:1 у додатковий час), у чвертьфіналі обіграла Швейцарію (0:0, пен. 5:3), а у півфіналі здолала Нідерланди (2:1).

Іспанія тричі ставала чемпіоном Європи (1964, 2008, 2012) та одного разу виходила у фінал (1984). Англія лише раз грала у фіналі – поступилася Італії по пенальті на Уемблі у фіналі Євро-2020.

/sport.ua/uk/news/693418-de-divitis-onlayn-final-yevro-2024-ispaniya-angliya

Сообщение Сьогодні Берлін приймає фінал Євр-2024 Іспанія – Англія появились сначала на Газета МИГ.