Сьогодні мешканці Запоріжжя можуть обрати Раду Громадського Контролю НАБУ- проголосуй

Сьогодні, 30 травня, проходить електронне голосування у Раду Громадського Контролю НАБУ. Рада має контролювати діяльність державного антикорупційного органу. Вона створена з активістів громадських організацій, кожна з яких може подати 3 кандидатури. Всього в Раді 15 місць.

У конкурсі беруть участь представники від організацій «Ксенос», «Астартес» та «Сорорітас», названі так за назвами організацій інквізиції та космічного десанту з популярної гри «Warhammer 40000». Такі назви активісти пояснюють тим, що хочуть «зачистити Раду від тих, хто не контролює, а покриває НАБУ». Представники цих організацій також заключили домовленність із представниками організацій ветеранів АТО «Ветеранське братерство» та «Рух ветеранів України» . Разом вони хочуть отримати більшість у Раді.

Партія “Демократична Сокира” і Спілка “Рух Ветеранів України” заради майбутнього об’єднує зусилля.

Ми маємо дуже, дуже багато відмінностей. Ми не схожі. Ми різні. Але ми однаково хочемо змінити державу на краще. Ми знаємо, що ми не хочемо існування організованої злочинності, не бажаємо бачити метастази корупції, маємо час та натхнення для боротьби із ними – а отже, маємо точки дотику.

Партія “Демократична Сокира” і Спілка “Рух Ветеранів України” об’єднують зусилля у цьому напрямку і спільно йдуть на вибори до Ради Громадського Контролю НАБУ. Ми знаємо, яких змін ми хочемо і спроможні на ці зміни. На електронних виборах, що відбудуться 30 травня, Партія “Демократична Сокира” пропонує своїм прихильникам також підтримувати кандидатів від РВУ, а Спілка “Рух Ветеранів України” закликає своїх активістів також віддати голоси за кандидатів від ДС.

У разі перемоги “Рух Ветеранів України” та “Демократична Сокира” зобов’язуються координувати свої дії у РГК НАБУ задля еволюційних змін у цьому органі і антикорупційній системі України в цілому.

Єдиний список для електронного голосування у РГК НАБУ 30 травня:

Колумбет Антон Сергійович, ГО “Астартес”
Бурмістенко Михайло Борисович, ГО “Астартес”
Кузьмич Богдан Володимирович, ГО “Астартес”
Локацька Тетяна Станіславівна, ГО “Сорорітас”
Помазан Богдан Юрійович, ГО “Ксенос”
Савчук Марк Сергійович, ГО “Ксенос”
Карпюк Олександр Андрійович, ГО “Ксенос”
Діжечко Максим Володимирович, ГО “Демократична сокира орди”
Мазур Анатолій Іванович, ГО “Демократична сокира орди”
Артьомов Сергій Миколайович, ГС “Рух Ветеранів України”
Карась Євген Васильович, ГС “Рух Ветеранів України”
Мінко Володимир Дмитрович, ГО “Ветеранське Братерство”
Салата Максим Сергійович, ГО “Ветеранське Братерство”
Трофименко Віктор Євгенович, ГО “Ветеранське Братерство”

Разом до перемоги!

Голосування розпочалося сьогодні о 9:00 і закінчиться о 20:45. Проголосувати може кожен громадянин України, що має доступ до інтернету. Підтримати гідних кандидатів можна за посиланням.

Источник: https://forpost.media/novosti/sogodni-meshkanci-zaporizhzhja-mozhut-obrati-radu-gromadskogo-kontrolju-nabu-progolosuj.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top