Сьогодні обиратимуть запобіжні заходи студентам, котрі знищили агітаційні намети в Запоріжжі

Запобіжні заходи студентам, які пошматували намети “Опозиційної платформи За життя” обиратимуть у Хортицькому й Орджонікідзевському районних судах Запоріжжя сьогодні, 30 серпня.

Про це у Facebook повідомив лідер місцевого Нацкорпусу Максим Зайченко.

Обиратимуть запобіжні заходи студентам, які були затримані поліцією за напади на агітаційні намети ОПЗЖ. Зайченко наголошує, що партія займалася незаконною агітаційною діяльністю, та просить патріотів підтримати студентів у судах.

“Кожен, хто стоїть на засадах захисту української державності, безвідносно до партійних прапорів та особистих поглядів, має підтримати патріотів, що попри всі ризики ведуть боротьбу проти проекту Кремля. Вибір сьогодні максимально простий – ти за Україну чи проти”, – зазначив Зайченко.

Засідання відбудуться у Хортицькому районному суді (Ювілейний проспект, 33), початок о 9:00 та в Орджонікідзевському районному суді (вулиця Перемоги, 107-б), початок о 12:00.

Сообщение Сьогодні обиратимуть запобіжні заходи студентам, котрі знищили агітаційні намети в Запоріжжі появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/sogodni-obiratimut-zapobizhni-zahodi-studentam-kotri-znishhili-agitacijni-nameti-v-zaporizhzhi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top