Сьогодні у Запоріжжі розпочався третій спеціалізований міжнародний екологічний форум

Численні квіткові композиції та унікальні рослини презентують маленькі вихованці ботанічного саду. Не менш яскраво і біля стенду комунального підприємства “Зеленбуд”, який майже одразу перетворився на фотозону.

Володимир Буряк та Костянтин Бриль спілкуються з представниками з інших регіонів України. Знайомлять з напрацюваннями гостей з Полтави. Вони привезли на форум автоматичну мобільну сортувальну лінію потужністю у десять тисяч тон на рік.

Вже о десятій — офіційне відкриття. Міський голова Володимир Буряк зазначив, що форум з кожним роком збирає все більше учасників, які не лише говорять про проблеми, а й шукають шляхи їхнього вирішення.

Привітали учасників та гостей Екофоруму і представники обласної влади. Підняли питання необхідних змін до законодавства у сфері екології.

Про законодавчу базу екологічної сфери у межах держави говорили й представники Міністерства екології та природних ресурсів України. Зокрема, мова йшла про стратегію відповідної державної політики до 2030 року.

Після відкриття — проведення лекцій та тренінгів. У перший день вони проводяться до 18:00.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/sogodni-u-zaporizhzhi-rozpochavsya-tretij-spetsializovanij-mizhnarodnij-ekologichnij-forum/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top