Сьогодні запоріжці вийдуть на протест проти співпраці української влади з російськими найманцями

Сьогодні Запоріжжя долучиться до всеукраїнської акції протесту проти взаємодії влади з терористами.

На сайті Офісу Президента України з‘явилося повідомлення про засідання Тристоронньої контактної групи. У ньому інформували щодо рішення про «спільне інспектування в районі населеного пункту Шуми» разом із «представниками сторін».

Рішення викликало обурення у суспільства. Представники проукраїнських сил по всій Україні сьогодні виходять на протест і запрошують всіх патрітичних українців долучитись до акцій.
Протести пройдуть одночасно 10 вересня о 19:00. В Запоріжжі акція відбудеться на Майдані Героїв ( біля будівлі ЗОДА).

«Ми категорично проти будь-якої взаємодії з бойовиками. Сьогодні представнрики проукраънських сил виходять, щоб сказати рішуче “НІ” співпраці з російськими найманцями!» – наголосили організатори, які закликають запоріжців долучитись до протесту.

Організаторами акції виступили: Запорізька територіальна організація партії «Європейська Солідарність», партія «Демократична Сокира», ГО «Справа Громад Запоріжжя» та «Рух опору капітуляції Запоріжжя»,

Сообщение Сьогодні запоріжці вийдуть на протест проти співпраці української влади з російськими найманцями появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/sogodni-zaporizhci-vijdut-na-protest-proti-spivpraci-ukrainskoi-vladi-z-rosijskimi-najmancjami.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top