Сьогодні Зеленський був у Запоріжжі: що він сказав про навчання в школах і оборону міста

Сьогодні, 20 листопада, президент України Володимир Зеленський розповів про наради в Запоріжжі.

Про це глава держави повідомив у своєму телеграм-каналі.

У Запоріжжі відбулися дві значущі наради під керівництвом вищих військових чинів, у тому числі генералів Тарнавського, Москальова, Литвинова. Перша нарада зосередилася на питаннях оборони регіону, а друга — на національних заходах фортифікації.

Обговорювались важливі аспекти зміцнення оборонних позицій на Донеччині, зокрема на Авдіївському та Мар’їнському напрямках, а також на Харківщині, з особливою увагою до Куп’янського напрямку та лінії Куп’янськ – Лиман.

Нарада також охопила питання оборонних заходів у Сумській, Чернігівській, Київській, Рівненській областях та Волині, а також у Херсонській області. Керівники обласних адміністрацій, військові командири, міністр оборони Умєров та генерал Павлюк виступили з доповідями.

Основні пункти обговорення включали залучення ресурсів, фінансування, мотивацію, в тому числі і для приватного сектору. Окремо було наголошено на важливості будівництва укриттів у школах Запоріжжя для забезпечення безпеки навчального процесу.

Окрема увага – це будівництво укриттів у школах, зокрема тут, у Запоріжжі та області, щоб діти могли навчатись принаймні у змішаному форматі – і офлайн також, — підкреслив Володимир Зеленський. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/sogodni-zelenskij-buv-u-zaporizhzhi-shho-vin-skazav-pro-navchannya-v-shkolah-i-oboronu-mista/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top