Сьомий рік триває війна Російської Федерації проти Незалежності Української держави, а Фокін її досі не помітив, – Ігор Артюшенко

В ефірі телеканалу «Еспресо» обговорили кричущіі заяви першого заступника голови делегації України в Тристоронній контактній групі (ТКГ) з врегулювання ситуації на Донбасі Вітольда Фокіна, який під час засідання комітету Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, заявив що не бачить жодного підтвердження факту війни на Донбасі між Україною та Росією.

До обговорення долучився Народний депутат України восьмого скликання, голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко. Для усвідомлення факту війни Російської Федерації проти України політик порадив Фокіну з’їздити на фронт, особисто побачитись з ветеранами АТО, родичами загиблих, чи з мільйонами вимушених переселенців Донбасу.

«Фокіну треба порадити купити окуляри. Бо керівництва держав – від Австралії до Японії, США та Канади – впевнені, що вчиняється збройна агресія проти України. Фактично триває війна Російської Федерації проти незалежності Української держави. Та чомусь, сьомий рік пішов, а Фокін її досі не помітив. Разом з тим я чітко розумію, що пана Фокіна обрав не народ,і не якимось дивним чином він опинився на своїй посаді. Він є призначенцем. Його призначила Банкова, безпосередньо Зеленський. І , звичайно, те, що він зараз робить – недолугі заяви, чи заяви, які точно підпадають під статтю про державну зраду, це все іде з Банкової. » – сказав Ігор Артюшенко.

Політик підкреслив, що за шість років військових дій на Донбасі з’явилось безліч свідчень та документів , підтверджуючих безпосередню участь Росії у цій війні. Тож,на думку Ігоря Артюшенка, заяви Вітольда Фокіна є спланованою та вигідною для Російської Федерації акцією задля легалізації в суспільстві думки про громадянський конфлікт на Донбасі.

«Головне для Росії зняти з себе санкції. Як тільки вони на світовому рівні доведуть, що вони не мають стосунку до збройної агресії в Україні, і це внутрішній український конфлікт, їм це вдасться. Тому вони над цим й працюють. Справа в іншому, і це не до Фокіна питання. Цей депутат Качура – це «Український вибір» Медведчука. Звідти ноги ростуть. Очевидні російські наротиви направлені на те, аби в цю тезу повірило українське суспільство», – наголосив Ігор Артюшенко.
«Росія ніколи не відмовлялась і зараз не відмовляється від своїх імперських амбіцій», – підкреслив він.

Ігор Артюшенко зауважив, що головні питання про присутність Вітольда Фокіна у складі ТКГ з врегулювання ситуації на Донбасі треба задавати особисто президенту Зеленському, який того й призначив.

«Якщо позиції Фокіна суперечать позиції Банкової, то звільни його. А якщо Зеленський його не звільняє стає очевидним, звідки йдуть накази поширювати таку інформацію» – акцентував Ігор Артюшенко.

Сообщение Сьомий рік триває війна Російської Федерації проти Незалежності Української держави, а Фокін її досі не помітив, – Ігор Артюшенко появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/somij-rik-trivaie-vijna-rosijskoi-federacii-proti-nezalezhnosti-ukrainskoi-derzhavi-a-fokin-ii-dosi-ne-pomitiv-igor-artjushenko.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top