Спілка журналістів спростувала інформацію про колабораціонізм колеги з Бердянська

Володимир Головатий з Бердянська помилково потрапив до переліку зрадників

Інформація про перехід журналіста Володимира Головатого на сторону окупаційної влади виявилась помилковою. Запорізька організація НСЖУ вибачилась перед колегою за прикру помилку.

— 30 червня на нашому сайті було опублікований допис нашого бердянського інформатора про журналістів, які співпрацюють з окупаційним режимом, це Юлія Ваченкова, Володимир Дьомін, Семен Шатурський. Називалося ім’я ще одного журналіста, що начебто, теж приєднався до них, — йдеться в повідомленні Запорізької організації НСЖУ.  — Але, на щастя, це твердження виявилось неправдою (не знайшло підтвердження), про що повідомив нам сам журналіст Володимир Головатий, який дійсно зараз знаходиться в окупованому Бердянську.  Журналіста неодноразово викликали в комендатуру на допит, на зустріч у мерію, в офіс, де зараз знаходиться ТРК. Але перевіркою встановлено, що доказів співпраці з окупантами немає. Ми віримо в щирість Володимира Головатого, і  вибачаємося перед ним за публікацію.

В НСЖУ додають, що зараз важко перевіряти інформацію, яка надходить із захоплених ворогом районів, перевіряти важко: «Вважаємо доказами зради журналістів лише їхні виступи в ефірі підконтрольних загарбникам ЗМІ. Боротися потрібно із тими, хто опинився на передовій пропаганди, а не з тими, про громадянську позицію кого поширюються різноманітні чутки».

Читайте також: Колаборантам з окупованого Бердянська оголосили підозру

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.

Сообщение Спілка журналістів спростувала інформацію про колабораціонізм колеги з Бердянська появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/spilka-zhurnalistiv-sprostuvala-informatsiyu-pro-kolaboratsionizm-kolegi-z-berdyanska

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top