Співробітники запорізького підприємства знайшли спосіб економити мільйони

Працівники «Запоріжсталі» розробили рішення, що дозволяє підвищити ефективність виробництва

На металургійному комбінаті «Запоріжсталь» успішно впровадили рішення молодих фахівців, яке підвищує ефективність виробництва та дозволяє економити 19 млн грн на місяць.

Сергій Кот

— Була організована команда молодих перспективних людей з вищою освітою, — розповів старший майстер стану обжимного цеху Сергій Кот. — Їм було поставлено завдання знизити собівартість та знайти рішення, які змогли б заощадити фінанси комбінату. Одним із завдань було зниження витратного коефіцієнта металу на межіобжимного цеху і цеху тонкого листа.

обжимний цех "Запорожсталі"

Кілька місяців молоді фахівці прораховували, випробували і знайшли своє рішення.

— Ідея полягає в зменшенні саме витратного коефіцієнта, — зазначив Сергій Кот. — Витратний коефіцієнт — це та частина металу, яка не йде далі споживачеві і не використовується в готовій продукції. Вона є відходами, які повертаються. Тепер цих відходів стало значно менше, що і збільшило вихід готового прокату.

обжимний цех "Запорожсталі"

Рішення молодих фахівців вводили поетапно, тому що саме виробництво ведеться безперервно.

— Після обробки теоретичної інформації почалися практичні впровадження, — уточнив Сергій Кот. — Вводилося все поетапно. Потрібна була певна програма, яка була розроблена, щоб в процесі ми могли експериментувати. Був розроблений цілий ряд поетапних кроків. Наше рішення вже 9 місяців успішно працює. Сумарний економічний ефект вже суттєвий.

Спеціалісти "запорожсталі"

У розробці рішення брали участь п’ять молодих фахівців «Запоріжсталі» з різних цехів. Серед них — машиніст котлів на ТЕЦ
Максим Ковальський.

Максим Ковальський

— Ця ідея прийшла випадково, коли ми почали вивчати інформацію і вести сирі підрахунки, — поділився Максим Ковальський.- Для початку ми вивчали цифри і робили розрахунки, а потім вже шукали шляхи, як це все реалізувати на практиці. З моєю основною роботою це все ніяк не було пов’язано. Я займався зовсім новою для себе справою, але швидко з усім розібрався і все вийшло.

обжимний цех "Запорожсталі"

Зараз рішення, яке розробили молоді фахівці «Запоріжсталі», бере участь у масштабному голосуванні всеукраїнського видання МС.Today. Редакція спільно з компанією «Інтергал-Буд» проводить голосування за учасників конкурсу «Топ-50 бізнес-ідей 2020-2021 років». Голосування триватиме до 4 липня включно. Фіналістів визначать на основі результатів читацького голосування, оцінок журі та редакції.

— Спочатку серед рішень, які були прийняті за останній рік і були успішно впроваджені шляхом відбору, наша ініціатива потрапила в ТОП-150 ідей, — уточнив Сергій Кот. — Далі конкурсне журі відібрало її і вона потрапила в ТОП-50 ідей.

обжимний цех "Запорожсталі"

Всі працівники «Запоріжсталі», які брали участь в розробці успішного рішення для виробництва, отримали премії.

Читайте також: На запорізькому підприємстві використовують унікальний діагностичний прилад.

Фото автора

Сообщение Співробітники запорізького підприємства знайшли спосіб економити мільйони появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/spivrobitniki-zaporizkogo-pidpriyemstva-znayshli-sposib-ekonomiti-milyoni

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top