«Сподіваюсь, вже в травні роботи будуть розпочаті»: Федоров про відновлення ДніпроГЕС

На Дніпровській ГЕС все ще триває розбір завалів, і наразі оцінюється ступінь пошкоджень. Очікується, що роботи з відновлення логістики розпочнуться наступного місяця. Про це в ефірі «Ми-Україна» повідомив голова Запорізької ОДА Іван Федоров.

Він зазначає, що від початку року ворог завдав два десятка ракетних обстрілів по території ДніпроГЕС.

«Велика команда проєктних організацій працює по двох напрямках — це відновлення безпосередньо енергетичної складової і відновлення логістичної складової. Логістична складова буде відновлюватись підрядною організацією, яку визначить «Укргідроенерго», — інформує Федоров. 

Це пов’язано з тим, що Дніпровська ГЕС та її логістичні компоненти загалом складаються з двох частин. Одна — довоєнна, а інша — так звана шарнірна споруда, побудована після Другої світової війни.

«Тож тепер треба буде зрозуміти, яка частина греблі є цілою, до якої можна приєднуватись. Саме над цим зараз працюють автори проєкту спільно з підрядниками, які будуть відновлювати логістину складову Дніпровської ГЕС. Я сподіваюсь, що вже в травні роботи будуть розпочаті».

Голова ОВА повідомив, що у планах завершити відновлення логістичної складової до кінця цього року. У той же час, додав він, є дуже багато факторів, які можуть вплинути на це. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/spodivayus-vzhe-v-travni-roboti-budut-rozpochati-fedorov-pro-vidnovlennya-dniproges/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top