Спортсмен із Запоріжжя показав найкращі результати з плавання на змаганнях у Китаї

Фото; mil.gov.ua

Запорізький плавець Сергій Фролов здобув «золото» у змаганнях з плавання на 7-х Всесвітніх Іграх серед військовослужбовців у Китаї. «Повідомляє прес-служба Міноборони України.»

На дистанції 1500 м вільним стилем з результатом 15:01.82 с. армійський спортсмен здобув золоту медаль, випередивши представника Франції та представника Китаю. Фролов вигравав для Запоріжжя медалі чемпіонатів Європи, всесвітньої універсіади та етапів Кубка світу і поїде на Олімпійські ігри в Токіо в 2020 році.

Довідка: У китайському місті Ухань з 18 по 28 жовтня проходять 7-х Всесвітні Ігри серед військовослужбовців (7th CISM Military World Games), в яких беруть участь представники армійського спорту — команда Збройних Сил України.