Спортсменка з Мелітополя виступає в Москві під прапором окупантів (ФОТО)

Мелітопольська спортсменка з таеквон-до Валерія Решетова пішла на співпрацю з рашистами. Зрадниками виявилася вся родина.

На превеликий жаль, деякі спортсмени з Мелітополя та Мелітопольського району обирають кар’єру замість власної країни. Про це повідомляє «Акцент» з посиланням на «РІА М».

ПІБ: Решетова Валерія Віталіївна
Дата народження: 11.0.2004 р.н. (19 років)
Місце проживання: Запорізька обл., м. Мелітополь

Юна зрадниця України та прихильниця ідеології «російського світу» Валерія Решетова народилася у місті Мелітополь Запорізької області у родині Віталія та Оксани Решетових. Змалку почала займатися спортом, була студенткою хіміко-біологічного факультету МДПУ імені Богдана Хмельницького і паралельно брала активну участь у спортивному житті міста.

Варто визнати, що Валерія — талановита спортсменка з 13-річною кар’єрою, вихованка клубу спортивних єдиноборств «Легіон», володарка чорного поясу І дана з таеквон-до, суддя 2-ої категорії, учасниця багатьох чемпіонатів та Кубків України, чемпіонатів, Кубків та турнірів міста Мелітополь та Запорізької області.

Однак віддячити тому, що дала їй Україна, дівчина відмовилася і з приходом окупантів виявила свою відданість «російському світу».

Після 24 лютого, разом зі своїм тренером-зрадником Володимиром Вагеником, юна зрадниця добровільно та з власної ініціативи почала співпрацювати з рашистами, тренуватись та виступати на змаганнях під уже окупаційним російським прапором.

Валерія – активна учасниця спортивно-пропагандистського фронту окупантів. Її ім’я часто можна побачити в повідомленнях пропагандистських ресурсів. Окрім того, дівчина з великою радістю поїхали на змагання до столиці світового зла, Москви, де і зараз.

У МДПУ імені Богдана Хмельницького взяла академічну відпустку, намагаючись всіляко обдурити керівництво закладу, що нібито вона не зрадниця, і вступила до «фейкового» закладу вищої освіти МДУ у Мелітополі.

Дуже любить свою «нову батьківщину» — Росію, і у своїх соціальних мережах показує це публічно, додаючи скрізь прапор країни-агресора.

Мати – Решетова Оксана Олександрівна, зрадниця та велика любителька «російського світу», яка до окупації працювала на посаді адміністратора-начальника відділу адміністративних та муніципальних послуг у Мелітопольському ЦПАУ.

Після 24 лютого 47-річна Оксана пішла на співпрацю з рашистами та отримала від них посаду керівника ЦПАУ у Костянтинівці Мелітопольського району, а потім до 31.07.2023 р. була керівником так званого Управління комунальної власності, містобудування, архітектури, майна та земельних Мелітополь.За зраду Україні відомості про жінку вже містяться у базі Миротворець.

Батько — Решетов Віталій, як і дружина, дуже «цінує» рашистів та їхні «скріпи».

Брат Валерії, Ігор Решетов, був професійним футболістом, колишнім захисником національної збірної України U-19, футбольними клубами «Зоря», «МФК Кристал», «Мелітопольська черешня» та «Мотор».

Після окупації Мелітополя російськими загарбниками хлопець добровільно отримав російський паспорт та зареєструвався як приватний підприємець у Федеральній податковій службі Російської Федерації. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/sportsmenka-z-melitopolya-vistupaye-v-moskvi-pid-praporom-okupantiv-foto/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top