Справжні курси з шиття організувала досвідчена майстриня у Пологівському районі

Наразі серед її вихованців школярі. За декілька місяців вони навчилися справлятися з професійною технікою для шиття, вміють робити викройки та створювати власні вироби. Наразі працюють над пошиттям спідниці. Цікаво, що серед дівчат, знайшовся і охочий навчитися кравецькій справі юнак, який подає великі надії.

Робота кипить. Ґрунтовно і насичено проходять заняття на курсах шиття у селі Воскресенка Пологівського району. Ірина Гусліста — викладач. Майстриня з великим досвідом. Нещодавно жінці спало на думку поділитися своїм уміннями і відкрити курси для дітей. За основу викладання майстриня взяла формулу — спочатку практика.

Такий підхід діє. Лишень за шість занять, дітям вдалося навчитися не лише основним азам шиття, а і створити декілька робіт власноруч.

Для навчання у швейній майстерні є все. З приміщенням допомогли місцеві меценати. Тут — не просто місце для занять. Тут працює і сама Ірина разом з колегами. Лише декілька разів на тиждень воно перетворюється на місце для навчання. Дітям такий професійний підхід до освоєння нових умінь неабияк подобається.

У юних відвідувачів курсів на всіх є спільна мрія — у майбутньому освоїти професію модельєра. Правда, 12-річний Владислав ще поки не вирішив остаточно. Він серед талановитих дівчат, наразі єдиний хлопець, але з тканиною та голкою справляється не гірше. Каже, піти на такі курси спонукало захоплення вишивкою. Тепер не лише вчиться, а і вже допомагає родині ремонтувати необхідні речі.

Пані Ірина Гуслiста для вихованців справжній наставник у швейній справі. Жінка — автор сотень робіт за індивідуальними замовленнями. На Пологівщині її добре знають як кравчиню, яка створює неповторні сценічні костюми. Своїх учнів майстриня прагне не просто навчити шити, а шити професійно.

Кожна зустріч не приходить без чаювання, під час якого складають плани для майбутніх занять. Надалі у майстрині ще багато планів, щодо розвитку своїх вихованців та мрія перетворити ці курси на справжню професійну школу.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/spravzhni-kursi-z-shittya-organizuvala-dosvidchena-majstrinya-u-pologivskomu-rajoni/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top