США запровадили санкції проти «міністерки освіти» на ТОТ Запорізької області

Сполучені Штати Америки запровадили санкції щодо низки юридичних і фізичних осіб з Росії, що причетні до примусового вивезення дітей з України. В цьому переліку опинилася призначена окупаційною владою «міністерка освіти та науки Запорізької області» Олена Шапурова.

Про це повідомляє 061 з посиланням на список підсанкційних осіб, оприлюднений Міністерством фінансів США, передає Акцент.

В список увійшла російська «федеральна державна бюджетна освітня установа «Міжнародний дитячий центр «Артек», громадський фонд імені Кадирова, а також 11 фізичних осіб.

Серед них одна представниця Запорізької області, що обіймає посаду в окупаційних органах влади. Мова йде про колишню директорку технікуму в Мелітополі Олену Шапурову,яка одна з перших в місті пішла на співпрацю з ворогом. Завдяки цьому вона отримала посаду міністерки у фейковому «Міністерстві освіти та науки», а свого чоловіка, який свого часу був відомим спортсменом, а потім працював звичайним учителем фізкультури у тому ж навчальному закладі, зробила начальником управління того ж маріонеткового міністерства.

Санкції передбачають, зокрема, заборону фізичним і юридичним особам в США вести з ними бізнес, заборону на інвестування в акції їхніх компаній. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

На Запоріжжі окупанти готуються до «виборів»: розселяють жителів РФ у покинутих будинках Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/ssha-zaprovadili-sanktsiyi-proti-ministerki-osviti-na-tot-zaporizkoyi-oblasti/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top