“Сталася державна зрада і за неї повинні відповісти”, – Ігор Артюшенко про справу вагнерівців

Сьогодні, завдяки оприлюдненим доказам, справа, щодо вагнерівців є очевидною. Сталася державна зрада і за неї повинні відповісти. Чим більше намагається приховати Офіс президента, тим гірші для них будуть наслідки.

В прямому ефірі телеканалу “Прямий” народний депутат восьмого скликання, голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко висловився щодо того, яким чином в умовах, коли СБУ керує друг дитинства Зеленського Баканов, можна розслідувати справу та знайти відповідь на те, хто зрадив Україну.

“Головне питання одне: чи візьме Зеленський відповідальність за цю зраду? Відповідь буде очевидної тоді, коли Верховна Рада проголосує за створення ТСК або не проголосує”, – говорить Ігор Артюшенко.

Нагадаємо, що нещадавно були оприлюднені документи,які свідчать, що спецоперація по затриманню членів ПВК ВАГНЕР була зірвана зрадниками з Офісу Президента на користь Росії.

Сообщение “Сталася державна зрада і за неї повинні відповісти”, – Ігор Артюшенко про справу вагнерівців появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/stalasja-derzhavna-zrada-i-za-nei-povinni-vidpovisti-igor-artjushenko-pro-spravu-vagnerivciv.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top