Сталеві ігри: у Запоріжжі нагородили переможців корпоративної олімпіади

Цього року високими результатами потішили команди запорізьких підприємств. У Метінвесті зазначають: цьогоріч деяким командам дійсно вдалося здивувати суддів та довести: аби дістатись олімпу, не обов’язково бути професійними спортсменами.

“Сам концепт розвитку спорту в компанії — він з кожним роком змінює свій вектор саме на робочий спорт. Від спорту високих досягнень ми йдемо більш в масовість і в такий концепт здорового способу життя. Запорізький регіон, звичайно, нас усіх здивував. Не те, що здивував, а довів своє реноме в цьому році, як господарі. І напевно це правильно, це відрадно, тому що запорізькі підприємства — вони дуже сильно виступили”, – розповів директор департаменту по роботі з громадськими організаціями ТОВ «Метінвест Холдинг» Михайло Цуркан.

Переможці в особистих і командних заліках отримали кубки та медалі. Втім, головне досягнення усіх без винятку учасників змагань — це захоплення активним способом життя.

“В принципі, це про здоровий спосіб життя, що важливо як для людей, так і для компанії. І також такого роду змагання пропагують командну роботу. І це дуже важливо для того, щоб ефективно працювати. Також на цих змаганнях є здорова конкуренція, що теж важливо для мотивації людей”, – зазначив директор з внутрішнього аудиту Метінвесту Олег Шудра.

Кількість учасників змагань зростає з кожним роком. Тож у майбутньому організатори сподіваються охопити усі підприємства Метінвесту.

Нагадаємо, загальнокорпоративні спортивні змагання Metinvest Steel Games — давня традиція підприємств Групи, спрямована на популяризацію робочого спорту і здорового способу життя. За 10 років історії корпоративного спорту в змаганнях Метінвесту взяли участь понад 7 тис. Співробітників 22 підприємств.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/stalevi-igri-u-zaporizhzhi-nagorodili-peremozhciv-korporativnoi-olimpiadi/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=stalevi-igri-u-zaporizhzhi-nagorodili-peremozhciv-korporativnoi-olimpiadi

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top