Сталеві ігри: у Запоріжжі стартує всеукраїнська олімпіада «Metinvest Steel Games»

Збірні будуть змагатися у двох групах. У першій – підприємства на яких працюють більше 4 тисяч людей, у другій – ті, у кого менше чотирьох тисяч працівників. Головний Кубок буде розігруватися в обох групах. Також, цього року, в програму змагань додаються й командні змагання «StrongMan».

Одним із беззаперечних фаворитів корпоративної олімпіади «Metinvest Steel Games» є збірні комбінату «Запоріжсталь». Місцеві металурги виділяються на фоні інших безмежним бажанням перемагати. Нині у них залишається всього декілька днів, аби підготуватися як морально так і фізично.

“Хотілося б подякувати нашим керівникам комбінату за надану можливість підготуватися до такого серйозного турніру. Подякувати за тренування, адже є можливість потренуватися, награти якісь ігрові зв’язки. До того ж, цього давно не було через пандемію. Добре, що це все відновилося у такому ж форматі, як це і було”, – розповів слюсар-ремонтник цеху гарячої прокатки тонкого листа ПАТ «Запоріжсталь» Кирило Корежков.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/stalevi-igri-u-zaporizhzhi-startuie-vseukrainska-olimpiada-metinvest-steel-games/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=stalevi-igri-u-zaporizhzhi-startuie-vseukrainska-olimpiada-metinvest-steel-games

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top