Стали известны главные вопросы сессии Запорожского горсовета

Мэр Запорожья Владимир Буряк очертил основные вопросы 33 сессии горсовета

В начале заседания городской голова отметил, что сегодня будут рассмотрены проекты решений, которые предусматривают выделение средств из бюджета на решение важных вопросов жизнедеятельности города.

— Сьогодні у нас багато питань життєдіяльності міста, — подчеркнул Владимир Буряк. — Виділення коштів на вкрадені прилади обліку теплової енергії. Це більше 180 лічильників, які викрали у міжопалювальний період. 120 вже встановлені, на ті 62, що залишилися, виділимо ще близько 1,1 млн. грн. Вартість лічильників дуже велика. Але ми розуміємо, що наявність приладу дає людям можливість сплачувати за тепло на 18% менше. Разом з тим, ми останній раз будемо виділяти на них кошти з бюджету. Далі, згідно змін законодавства, лічильники будуть встановлювати мешканці за власний рахунок.

Остановился мэр и на повышении цен на газ для населения, утвержденном правительством.

— На 23,5% підняті ціни на газ для населення. Наразі йдуть перемовини щодо підписання угод між НАК “Нафтогаз” та концерном “Міські теплові мережі”, щоб ми зрозуміли, за якою ціною будемо отримувати блакитне паливо, — сказал мэр.

Ще одне важливе питання — дотація КП “Запоріжелектротранс”, — отметил Владимир Буряк. — Це треба для того, щоб підприємство продовжувало виконувати свою соціальну функцію. Відбулися зміни у тарифній політиці (Речь идет о повышении цен на проезд как в автобусах и маршрутках, так и трамваях и троллейбусах — Ред.). Тому ми виділяємо дотацію на місяць, після чого керівництво “Запоріжелектротрансу” має відзвітувати про результати фінансової діяльності і вже тоді будемо приймати рішення щодо виділення дотації на грудень. Хочу ще раз зазначити, що виконком не впливає на ціни на паливо, газ та інші енергоресурси, ми за законом лише затверждуємо тарифи.

Городской голова также сообщил, что в горсовете уже работают над проектом бюджета на 2019 год.

Читайте также: Запорожье готово к старту отопительного сезона — ждут газ

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/stali-izvestnyi-glavnyie-voprosyi-sessii-zaporozhskogo-gorsoveta

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top