Стали відомі особи зрадників, які забезпечували перевезення бюлетенів під час проведення фейкових виборів на захопленій частині Запорізької області

У ході слідчо-оперативних дій встановлено особи та повідомлено про підозру ще 6 зрадниками, які допомагають ворогу на окупованій території Запорізької області.

Як повідомляє пресслужба СБУ, після початку повномасштабного вторгнення встановлені особи добровільно вступили до створеної агресором «патрульно постової служби головного управління мвс у Запорізькій області».

Перебуваючи на «посадах» зловмисники охороняли та забезпечували перевезення бюлетенів до «виборчих дільниць» під час проведення фейкових виборів.

Крім цього, під «кураторством» фсб вони здійснювали підбір «кандидатів» до лав окупаційного органу.

Для цього використовували особисті зв’язки, у тому числі серед колишніх правоохоронців.

На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили фігурантам про підозру за ч. 7 ст. 111-1 Кримінального кодексу України (колабораційна діяльність).

Слідчо-оперативні дії проводили співробітники СБУ в Запорізькій області за процесуального керівництва Запорізької обласної прокуратури.

Джерело: 061.ua

Источник: https://www.061.ua/news/3777226/stali-vidomi-osobi-zradnikiv-aki-zabezpecuvali-perevezenna-buleteniv-pid-cas-provedenna-fejkovih-viboriv-na-zahoplenij-castini-zaporizkoi-oblasti

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top