Стало відомо, хто виконуватиме обов’язки мера Мелітополя замість Федорова

Минулого тижня, президент України Володимир Зеленський призначив головою Запорізької обласної військової адміністрації — Івана Федорова, який також є мером окупованого Мелітополя.Наразі стало відомо, хто буде виконувати його обов’зки.

Про це повідомляє Акцент з посиланням на Мелітопольську міську раду.

Так, на час воєнного стану на період призначення головою ЗОВА Іван Федоров перебуває у відпустці без збереження заробітної плати. Обов’язки Мелітопольського міського голови виконує заступник міського голови Ірина Рудакова, згідно із установленим розподілом обовʼязків.

Що відомо про Ірину Рудакову? Народилась у місті Мелітополі Запорізької області. Громадянка України.Освіта вища за спеціальністю «бухгалтерський облік та аналіз господарської діяльності», кваліфікація – економіст (Одеський інститут народного господарства).Рудакова Ірина Володимирівна розпочала свою трудову діяльність у 1986 році на посаді бухгалтера – ревізора головної бухгалтерії Мелітопольського моторного заводу. У 1989 році була призначена на посаду начальника бюро головної бухгалтерії Мелітопольського моторного заводу. З 1998 року працювала головним бухгалтером ГРЛ «Авто – ЗАЗ – Мотор» ЗАТ «Авто ЗАЗ – ДЕУ». У 2001 році була призначена на посаду заступника директора з економіки і планування ГРЛ «Авто – ЗАЗ – Мотор» ЗАТ «Авто ЗАЗ – ДЕУ». У 2010 році була призначена заступником директора з економіки та планування ПП «Мелітопольський моторний завод» ПАТ «ЗАЗ».Двічі обиралась депутатом Мелітопольської міської ради. В Мелітопольській міській раді V скликання очолювала планово-бюджетну комісію.У виконавчих органах місцевого самоврядування працює з червня 2013 року, з травня 2014 року по теперішній час обіймає посаду першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області. Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/stalo-vidomo-hto-vikonuvatime-obov-yazki-mera-melitopolya-zamist-fedorova/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

scroll to top