Стало відомо, хто з запорізьких депутатів бажає, щоб місто залишалось територією без НАТО

В мережі опублікували список поіменного голосування з питання відміни рішення 2006 року «Про проголошення території міста Запоріжжя — територією без НАТО».

Минулої п’ятниці, 11 червня, на сесії Запорізької міської ради депутати розглядали проєкт рішення про відміну рішення 2006 року «Про проголошення території міста Запоріжжя — територією без НАТО». Це надважливе питання інтеграції Запоріжжя, як прифронтової території до НАТО. Питання безпеки та захисту нашого міста.

Однак далеко не всі депутати вважають, що Запоріжжя треба захищати від агресора. Видно, що декому так і сниться «руський мир».

Народний депутат восьмого скликання, голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність», голова фракції «Європейська Солідарність» в Запорізькій обласній раді Ігор Артюшенко на своїй сторінці в соцмережі виклав результати поіменного голосування депутатів Запорізької міської ради з цього питання:

Як і обіцяв, публікую список поіменного голосування депутатів Запорізької міської ради за скасування рішення «Про проголошення території міста Запоріжжя — територією без НАТО».
Можете наочно переконатися в тому, як партія Зеленського «прагне» євроінтеграції та співпраці з НАТО.
А список депутатів варто запам’ятати!
Читайте також: На дитячому майданчику в Запоріжжі ледь не трапилась трагедія: вежа впала просто на дітей (відео)

Источник: https://forpost.media/novosti/stalo-vidomo-khto-z-zaporizkykh-deputativ-bazhaie-shchob-misto-zalyshalos-terytoriieiu-bez-nato.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top