Стало відомо ім’я особи, яка готувала теракти у Запоріжжі

Охоронець однієї з енергокомпаній Запоріжжя, якого фсб дистанційно завербувала у квітні цього року, був затриманий співробітниками СБУ. 

«Віталій Манусов мав виявити автівки працівників ТЦК та СП, а потім встановити під ними саморобні вибухові пристрої дистанційного керування», — повідомив військовий кореспондент Андрій Цаплієнко.

Як вже повідомляв «Форпост», за вказівкою фсб фігурант мав виявити такі транспортні засоби, а потім встановити під ними саморобні вибухові пристрої дистанційного керування. Щоб ідентифікувати потенційні цілі, агент щоденно стежив за парковками поблизу військкоматів. У подальшому він мав отримати від свого російського куратора детальні інструкції щодо часу та способів вчинення терактів з використанням вибухівки. Фігурант також шпигував також за трансформаторними підстанціями Запоріжжя.

За даними слідства, агентом виявився охоронець місцевої енергокомпанії, якого фсб дистанційно завербувала у квітні цього року. У поле зору агресора він потрапив через свою доньку, яка проживає в москві та співпрацює з російською спецслужбою.

Зловмисник перебуває під вартою. Йому загрожує довічне ув’язнення.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/stalo-vidomo-im-ia-osoby-iaka-hotuvala-terakty-u-zaporizhzhi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top