Стало відомо коли до Запоріжжя прийде літо й скільки триватиме: в обласному Гідрометцентрі дали прогноз

Заступниця директора обласного Гідрометцентру Тетяна Сорокіна розповіла журналістам коли ж в області чекати на справжнє тепле літо. Так, тепло прийде лише після 9-10-го червня, а до 8-го місцевим доведеться потерпіти дощі й холод.

Загалом перша декада червня очікується прохолодною, прогнозується нестійка погода, можливі короткочасні грозові дощі. Температура повітря вночі 8-13°С, а вдень 17-23°С.

«Нині холодні погодні умови зумовлені впливом малорухомого циклону, який перемістився з акваторії Чорного моря. Ця волога, холодна повітряна маса, яка сформувалась над морем, принесла до області дощі, грози та штормові вітри. За перші 3 доби на всій частині Запорізької області випали наближені до місячної норми опади. В деяких районах, наприклад в Запоріжжі, показники перевищили норму – до 1,5 разів», — розповіла заступниця.

Зазначається, що 1 червня стало найхолоднішими за останні 20 років. Зниження температури спостерігалось до 9-11°С.

«Втім, літо не відміняється після 9-10 червня очікується припинення опадів, а температура зростатиме. Ніч 10-15, а день до 27 градусів. Третя декада червня буде тепла та суха, в окремі дні температура перевищуватиме 30°С. За довгостроковими прогнозами червень буде близький нормі, а липень-серпень перевищуватиме середні показники»,- прогнозують в Гідрометцентрі.

Кінець літа очікується дощовим та прохолодним, але також з запізненням на 10 днів.

Читайте також: Дар’ян та Муна: якими оригінальними іменами називали дітей у Запоріжжі

Источник: https://forpost.media/novosti/stalo-vidomo-koly-do-zaporizhzhia-pryyde-lito-y-skilky-tryvatyme-v-oblasnomu-hidromettsentri-daly-prohnoz.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top