Стало відомо, куди росіяни планують евакуювати мешканці тимчасово окупованих територій Запорізької області

Замість Кирилівки та Бердянська мешканці тимчасово окупованих населених пунктів Запорізької області будуть «евакуйовані» до Тюмені та Уфи, повідомив міський голова Мелітополя, Іван Федоров. Він зазначив, що план псевдоевакуації населення прифронтових територій Запорізької області наближається до кінця.

За його словами, окупанти анонсували безкоштовні місця для тимчасового розміщення евакуйованих у Криму, але вони вже закінчились. В Генічеську залишилися лише дві бази, а в Бердянську більше не пропонують місць. Замість цього, з наступного тижня організовують виїзди до російських міст Тюмені та Уфи.

Федоров також зазначив, що українське населення активно протистоїть окупантам, відмовляючись вірити ворожим маніпуляціям, не піддаючись штучно створеній паніці і не залишаючи своїх домівок на розграбування російськими військовими.

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/stalo-vidomo-kudi-rosiyani-planuyut-evakuyuvati-meshkantsi-timchasovo-okupovanih-teritorij-zaporizkoyi-oblasti/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top