Стало відомо навіщо загарбники поспішають з паспортизацією на Запоріжжі

Росіяни продовжують примусову паспортизацію тимчасово захоплених районів Запорізької області й вдаються до шантажу.

Так, у Запорізькій області окупаційна адміністрація повідомила, що мешканцям необхідно переоформити документи для отримання щомісячної соціальної допомоги з догляду за людьми з інвалідністю. Основною вимогою для опікунів є отримання російського паспорта. При  цьому вони мають написати заяву про відмову від українського громадянства, попри те, що у рф дозволено подвійне громадянство.

Як повідомляє Центр національного спротиву, Кремль поставив завдання перед Запорізькою окупаційною адміністрацією паспортизувати 80% мешканців захоплених районів за будь-яку ціну до вересня. Саме тоді окупанти сподіваються провести в області вибори. Проте наразі ж місцеві люди ігнорують ініціативи окупантів.

Нагадаємо, раніше загарбники обіцяли повернути житло мешканцям окупованих територій Запорізької області, які виїхали з регіону, якщо ті отримають паспорт РФ.

«Наразі росіяни проводять реєстрацію «безхазяйного майна». Під цією назвою ховається захоплене майно, власники якого виїхали від російської окупації. Таке майно окупанти заселяють гастролерами з РФ, або «приватизують», — йдеться у заяві.

Нещодавно окупанти пообіцяли, що виключать це житло зі списку «безхазяйного майна» тим, хто погодиться отримати паспорт РФ. Власників майна фактично шантажують та змушують отримати громадянство Росії.

«Крім цього, росіяни пообіцяли повернути мисливську зброю, яку раніше відібрали у мешканців, якщо ті теж отримують паспорти РФ й доведуть свою «лояльність», — додали у ЦНС.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/stalo-vidomo-navishcho-zaharbnyky-pospishaiut-z-pasportyzatsiieiu-na-zaporizhzhi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top