Стало відомо про стан хлопця, який пережив клінічну смерть у школі в Запоріжжі (ВІДЕО)

16-річного Олександра лікарі ввели в стан медикаментозної коми, підліток знаходиться в лікарні.

27 січня в Запорізькій загальноосвітній школі №15 сталася надзвичайна подія. Перед уроком фізкультури, в шкільній роздягальні, у 16-річного хлопця сталася зупинка серця. До приїзду медиків «швидкої» учень пережив клінічну смерть.

Однокласники Олександра розповідають, що вони готувалися до останнього уроку – фізкультури. В один момент школяр зайшов до роздягальні та втратив свідомість. Учні відразу покликали шкільну лікарку і вчителя на допомогу.

7 хвилин медична сестра Ганна Бончєва з вчителем фізкультури робили старшокласнику непрямий масаж серця. 4 рази їм вдавалося повернути дихання Олександру, але перед приїздом карет «швидкої» серце хлопця зупинилось повністю. Близько 40 хвилин медики двох бригад «швидкої» реанімували учня в школі, після чого відвели до лікарні у тяжкому стані.

Зараз Сашко знаходиться в стані медикаментозної коми. За словами головного лікаря Запорізької обласної дитячої лікарні Юрія Борзенко, підлітка підключили до апарату штучної вентиляції легенів. Зараз йому необхідні великі дози препаратів, які стимулюють кровообіг і серцеву діяльність.

Причину зупинки серця поки не з‘ясували. Відомо, що лікарі вже виключили підозри на вроджені вади серця, інфаркт та отруєння. Вчителі та друзі Сашка розповідають, що зі здоров’єм у хлопця було все добре. Встановити, що саме стало поштовхом для зупинки серця, буде можливо після того, як підліток прийде до тями.

Детальніше у випуску ТСН

Читайте також: Хлопця, якого розшукували люди і поліцейські на Запоріжжі – знайшли в Одесі

Сообщение Стало відомо про стан хлопця, який пережив клінічну смерть у школі в Запоріжжі (ВІДЕО) появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/glavnoe/stalo-vidomo-pro-stan-hlopcja-jakij-perezhiv-klinichnu-smert-u-shkoli-v-zaporizhzhi-video.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top