Стало відомо про стан мешканки Запорізької області, яка постраждала в потягу – фото

Вже понад три місяці пройшло з моменту аварія в потязі «Бердянськ-Київ», коли на 60-річну жінку впала верхня полиця. Постраждала ще й досі лікується, їй потрібні гроші на реабілітацію. Проте компанія «Укрзалізниця» не поспішає допомагати постраждалій.

Журналісти «Районки» поспілкувалися з мешканкою Поліг, з якою трапилося горе. Вона розповіла, що почуває себе краще, однак про повне відновлення здоров’я зарано. Проходить амбулаторне лікування, знаходиться на лікарняному. Потрібні гроші на проведення МРТ хребта.

Страхова компанія виплачує кошти (покриває лікарняний), а ось безпосередньо «Укрзалізниця» не поспішає виплачувати компенсацію. Ба більше, компанія не дає про себе знати. Постраждала отримала перелом грудного відділу хребта, численні гематоми й протрузію. Підприємство зняло з себе відповідальність зазначаючи, що усі полиці у вагоні були справні, а травмування жінки відбулося лише тому, що чоловік неправильно закріпив поличку і впав на пасажирку знизу.

«Оплачувати послуги адвоката у мене можливості немає, більше думаю про відновлення свого здоров’я. Представники “Укрзалізниці” були у мене лише раз у лікарні. Пізніше повідомили мене через журналістів, що слідство з моєї справи триває. Понад місяць від них нічого не чути», – розповідає пані Наталя (постраждала).

Нагадаємо, 13 лютого на пасажирку потягу «Київ-Бердянськ» впала полиця. Постраждала, отримала перелом грудного відділу хребта, численні гематоми і протрузію. Підприємство зняло з себе відповідальність зазначаючи, що усі полиці у вагоні були справні, а травмування жінки відбулося лише тому, що чоловік неправильно закріпив поличку і впав на пасажирку знизу.

Сообщение Стало відомо про стан мешканки Запорізької області, яка постраждала в потягу – фото появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/stalo-vidomo-pro-stan-meshkanki-zaporizkoi-oblasti-jaka-postrazhdala-v-potjagu-foto.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top