Стало відомо розклад руху катеру, який має вирішити питання із заторами на греблі у Запоріжжі

Ми повідомляли, що на греблі ДніпроШЕС й мостах Преображенського проводяться ремонтні роботи. Через це систематично утворюються затори. Тому влада міста вирішила, що оптимальним варіантом для вирішення ситуації буде запуск річного транспорту, який доставлятиме запоріжців з одного берега на інший.

На сайті Запорізької міськради»з’явився розклад транспорту, який курсуватиме від завтра, 28 липня. Цікаво, що катер курсуватиме всього один раз, пускатимуть його туди й назад (вранці та ввечері).

0 6.20 рейс стартуватиме з причалу лівого берега (Річковий порт), о 6.40 прибуватиме до правого (Правобережний причал). Звідти у зворотному напрямку відходитиме о 6.50, прибуття до лівого берега»–»о 7.10. Вечірній маршрут стартуватиме також з лівого берега»–»о 17.30. До причалу правого берега теплохід прибуватиме о 17.50. Звідти»в»зворотному напрямку річковий транспорт відправлятиметься о 18.00. Прибуття до лівого берега»–»о 18.20.

Катер розрахований на 200 місць, проїзд безкоштовний.

Зауважимо, що вранці графік не дуже зручний, враховуючи, що робочий день починається з 9:00.

Читайте також:Мер Запоріжжя змінив»місце локації святкування Дня міста

ПОДЕЛИТЬСЯ

загрузка…

Источник: https://forpost.media/novosti/stalo-vidomo-rozklad-ruhu-kateru-jakij-maie-virishiti-pitannja-iz-zatorami-na-grebli-u-zaporizhzhi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top