Стало відомо, скільки підземних шкіл планують побудувати в Запоріжжі та Запорізькій області

У Запоріжжі та Запорізькій області планують побудувати 10 підземних шкіл, а ще у 10 навчальних закладах зроблять капітальний ремонт укриттів.

Про це стало відомо на світньому форумі, який проходив у Запоріжжі, де був присутній також Міністр освіти і науки України Оксен Лісовий, повідомляється в Telegram голови ЗОВА Івана Федорова.

«Дякую активним батькам, освітянам, директорам шкіл, керівникам відділів та управлінь освіти, представникам громад, Нацполіції, рятувальникам, представникам Держспоживслужби за те, що ми впроваджуємо ці плани разом.

Це спільна робота і спільна відповідальність. Сьогодні ми об’єднуємось, щоб подолати як освітні, так і людські втрати. Сьогодні ми формуємо потужну платформу для майбутнього наших дітей і Запорізької області», — йдеться у повідомленні.

Наразі 51 школа перейшла на змішаний формат навчання в Запорізькій області. 1400 учнів здобувають освіту в цих закладах онлайн і офлайн.

Нагадаємо, на території Кушугумської громади планується будівництво підземної школи.

В обласному центрі на територіях №88 та гімназії №107 планується зведення двох підземних шкіл. Також відомо, що у планах передбачено будівництво підземної школи в Павлівській громаді Запорізького району.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/stalo-vidomo-skilky-pidzemnykh-shkil-planuiut-pobuduvaty-v-zaporizhzhi-ta-zaporizkiy-oblasti.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top