Стало відомо, скільки військовозобов’язаних у Запоріжжі оновили дані через ЦНАП

З 18 травня впродовж 2 місяців військовозобов’язані чоловіки повинні оновити облікові дані. Зробити це можна у ТЦК, через застосунок Резерв +, а також через ЦНАП. Скільки запоріжців скористалися останнім варіантом розповіли у міськраді.

Так, впродовж тижня, з 27 по 31 травня, до запорізького Центру надання адміністративних послуг та його територіальних підрозділів з різними питаннями звернулися 3469 людей.

Найпопулярнішою послугою минулого тижня було оновлення персональних даних призовників, військовозобов’язаних та резервістів. З цього приводу звернулися 1175 людей. 1071 звернення стосувалося послуги в сфері реєстрації місця проживання. Також популярною залишалася державна реєстрація права власності на нерухоме майно. За цією послугою до ЦНАПів звернулося 595 людей.

Нагадаємо, у запорізькому ЦНАПі та його територіальних підрозділах запоріжці можуть отримати 286 послуг, а також отримати консультацію щодо працевлаштування від працівників обласного центру зайнятості. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/stalo-vidomo-skilki-vijskovozobov-yazanih-u-zaporizhzhi-onovili-dani-cherez-tsnap/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top