Стало відомо, які субсидії отримують запоріжці

В Україні близько 2,7 мільйонів домогосподарств отримують субсидію цього опалювального сезону.

Українці, котрі не можуть платити за комуналку, можуть оформити субсидію. Допомога надається, якщо за комуналку доводиться сплачувати понад 15 відсотків сімейного бюджету.

Найбільший ажіотаж із оформленням субсидій спостерігається у листопаді – грудні, коли люди масово отримують платіжки за комунальні послуги з урахуванням плати за опалення.

Середній розмір допомоги орієнтовно становитиме близько 2 тис. грн. Проте для кожної сім’ї розмір субсидії розраховується індивідуально.

Цього опалювального сезону збільшено субсидії на найбільш використовувані комунальні послуги для мешканців регіонів, які потрапили до «червоної» зони карантину, спрощено доступ до субсидій людям, які проживають на лінії зіткнення в Донецькій та Луганській областях.

Українці можуть оформити субсидію, обравши один із способів:

— звернутися до органу соціального захисту населення за місцем фактичного проживання чи реєстрації. Важливо, що заяви з документами приймаються підрозділами з питань соцзахисту населення районних держадміністрацій лише у разі надсилання їх поштою у паперовому вигляді або в електронній формі.

— звернутися через уповноважені особи територіальних громад (у сільській, селищній, міській раді) та ЦНАПи (центри надання адміністративних послуг). Заяви з документами приймаються у паперовому вигляді.

— для оформлення виплат онлайн необхідно перейти за посиланням «Оформлення субсидії онлайн» на офіційному веб-сайті Міністерства соціальної політики. Мова йде про оформлення субсидії за допомогою порталу Дія.

Для того, щоб оформити субсидію, треба подати заяву про її призначення та декларацію про доходи, яка підтвердить необхідність призначення допомоги.

При цьому звернутися по субсидію, якщо є на це обгрунтування, українці можуть будь-якої миті.

Перевірити, чи призначено субсидію на оплату житлово-комунальних послуг, можна онлайн за допомогою Єдиного державного реєстру одержувачів житлових субсидій.

Читайте також: Запоріжцям розповіли, як зміниться погода та коли очікувати на морози

Жодного спаму, лише найцікавіше для вас у нашому Telegram-каналі. Обіцяємо)

Источник: https://forpost.media/novosti/stalo-vidomo-iaki-subsydii-otrymuiut-zaporizhtsi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top