Старлінк, генератор і чай: у Запоріжжі відкрили місця безпеки для громадян і тварин

У Запоріжжі показали, як виглядає Пункт незламності

пункт незламності

З 23 листопада у рамках Всеукраїнського проєкту «Пункти незламності» у Запоріжжі та області почали працювати 6 мобільних і 15 стаціонарних пунктів на базі пожежно-рятувальних підрозділів ГУ ДСНС України у Запорізькій області.

пункт незламності

Головне призначення Пунктів незламності – у разі аварійного відключення електроенергії стати осередком безпеки і захисту для українців. Згадані локації гуманітарного прихистку функціонують цілодобово та безкоштовно у форматі тимчасового перебування.

пункт незламності

Рятувальники, враховуючи максимальний спектр потреб сучасності, встановили у Пунктах незламності потужні генератори для забезпечення електроенергії, супутниковий інтернет.

пункт незламності

А ще тут є зарядні пристрої для гаджетів, чайники і мікрохвильовки для забезпечення побутових потреб, чай та продукти швидкого приготування, аптечки, ліжка для відпочинку.

пункти незламності

Крім того, у Пунктах громадяни можуть отримати консультацію стосовно дій у разі надзвичайних ситуацій різного характеру та довідкову інформацію.

У Запоріжжі до укомплектування пунктів долучилися волонтери і небайдужі громадяни, аби забезпечити співвітчизникам, яким знадобиться скористатися тимчасовим прихистком, максимально комфортні умови.

пункт незламності

Так, Запорізька обласна організація Товариства Червоного Хреста України облаштовує у Пунктах дитячі куточки і організовує харчування найменших українців.

У свою чергу релігійна громада обласного об’єднання Церков Євангельських Християн Баптистів надала продукти харчування, які стануть у пригоді людям, що приходитимуть у Пункти.

пункт незламності

Не залишили поза увагою і чотирилапих друзів, адже Пункти незламності покликані допомогти кожному. У випадку, якщо запоріжці та гості міста приходитимуть з домашніми улюбленцями, на них чекатиме спеціальний корм і вода надані проєктом UPAW- Хвостатим заручникам війни.

пункт незламності

Для забезпечення безпеки і дотримання правопорядку на місцях розгортання пунктів цілодобово чергуватимуть співробітники поліції та рятувальники ДСНС.

пункт незламності

Вже працює спеціальний сайт – nezlamnist.gov.ua, на якому розміщено мапу таких пунктів по всій країні. Вона постійно оновлюється (адрес Пунктів незламності у Запорізькій області на сайті немає — їх не показують з міркувань безпеки. На сайті радять місцерозташування дізнаватися в органах місцевого самоврядування, обласних чи районних військових адміністраціях. — Індустріалка).

Алексєєнко Костя

Джерело: ГУ ДСНС в Запорізькій області

Фото Олександра Прилепи

пункти незламності

пункти незламності
пункти незламності
пункти незламності

Сообщение Старлінк, генератор і чай: у Запоріжжі відкрили місця безпеки для громадян і тварин появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/starlink-generator-i-chay-u-zaporizhzhi-vidkrili-mistsya-bezpeki-dlya-gromadyan-i-tvarin

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top