Столичные врачи вытащили с того света кроху из Запорожья, у которой было 100-процентное поражение легких — фото

3-летнюю Киру Панченко в конце мая доставили в Киев спецбортом ГСЧС и за ее жизнь стали бороться врачи «Охматдета»

На странице медучреждения в соцсети описано, как медикам удалось сотворить настоящее чудо и в буквальном смысле слова вытащить малышку  с того света.

Кира Охматдет

Полтора месяца назад у Киры диагностировали респираторный дистресс-синдром вследствие двухстороннего поражения легких. Крохе не помогал даже ИВЛ — ее легкие не работали.

— Лікарі із Запоріжжя звернулися до нас з проханням допомогти. Тоді спільна команда Охматдиту, Центр дитячої кардіології і кардіохірургії та Олександрівська клінічна лікарня м. Києва вирушила до Запоріжжя. Спецборт виділили ДСНС України.

Дитина була на апараті екстракорпоральної мембранної оксигенації (ЕСМО), який фактично замінював їй легені. Літак підіймається в небо — попереду 1,5 години напруги та очікування. В небі прилад дає збій. Єдиний шлях зберегти життя Кіри — качати його вручну, що і зробив лікар-анестезіолог Andrey Vysotskyi. Це були довгі 30 хвилин між життям та смертю посеред хмар.

Кира самолет

На зв’язку земля: на злітній смузі чекають карети швидкої з усім необхідним та Національна поліція України. Кіру привозять до Охматдиту. Сатурація 60%, ураження легень 100%, медикаментозна кома та точкові крововиливи в мозку. У нас жодних відповідей. Лише обіцянка для батьків: ми зробимо УСЕ, що тільки в наших силах.

Кира Охматдет

І далі злагоджена робота медиків та віра батьків та всього персоналу в найкраще дають результати. Нам самим важко в це повірити…

Кира Охматдет

Через 7 днів Кіра повертається до тями.

Через 12 днів забрали штучну легеню.

Через 14 днів дівчинку від’єднують від ШВЛ.

Кира Охматдет

Дівчинка сміється, обіймає лікарів і вже хоче побачити своїх 3 собак та кота, — говорится в сообщении на странице «Охматдета».

Кира Охматдет

Напомним, 3-летнюю Киру Панченко самолет ГСЧС доставил в Киев 30 мая 2021.  Малышку  выписали из больницы 13 июля.

Читайте также: Из Запорожья в Киев санавиация доставила  3-летнюю малышку

Сообщение Столичные врачи вытащили с того света кроху из Запорожья, у которой было 100-процентное поражение легких — фото появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/stolichnyie-vrachi-vyitashhili-s-togo-sveta-krohu-iz-zaporozhya-u-kotoroy-byilo-100-protsentnoe-porazhenie-legkih-foto

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top