Стосовно посадовця Запорізької міськради проводиться службове розслідування

На час його проведення директора департаменту правового забезпечення Запорізької міської ради Максима Денщіка тимчасово відсторонили від виконання обов’язків.

Про це повідомляє «Суспільне Запоріжжя» з посиланням на коментар начальника управління внутрішньої політики, преси та інформації Запорізької міської ради Євгена Коваленка.

«На даний момент, згідно з розпорядженням в.о. міського голови Регіни Харченко, Денщіка Максима Сергійовича тимчасово відсторонено від виконання обов’язків. Тимчасово виконання обов’язків покладено на іншу особу. Стосовно Максима Сергійовича проводиться службове розслідування», — розповідає Коваленко.

Подальші рішення будуть прийматися відповідно до результатів службового розслідування, яке триватиме протягом двох місяців.

За словами самого Максима Денщіка, його відсторонили на підставі анонімного листа:

«Мене відсторонили від займаної посади на підставі якогось анонімного листа, де стверджувалося, що я порушив якісь повноваження… Навіть такий юридичний нігілізм, коли мене відстороняють, мені забороняють з’являтися у адмінбудівлі і визначають моїм місцем роботи Комунарську районну адміністрацію, що зовсім іде в розріз з діючим законодавством».

Зауважимо, що на початку травня на своїй сторінці у Facebook директор департаменту правового забезпечення міськради заявив, що на нього чиниться тиск зі сторони голови ЗОВА Івана Федорова.

Водночас посадовець повідомив, що не збирається звертатися до правоохоронних органів:

«Я виклав той пост, який напевно ви всі бачили. Відповідно до кримінально-процесуального кодексу, людина може не звертатися, що слідчий чи прокурор може брати інформацію з усіх джерел. Тобто я свою позицію висвітлив, заяву я писати не буду. Якщо правоохоронні органи зацікавляться, нехай працюють. Така моя позиція».

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp Источник: https://forpost.media/novosti/stosovno-posadovtsia-zaporizkoi-miskrady-provodytsia-sluzhbove-rozsliduvannia.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top