Страшно за життя: у Запоріжжі люди з вадами слуху 13 років мешкають в аварійному гуртожитку (ФОТО, ВІДЕО)

В Комунарському районі Запоріжжя є гуртожиток, в якому мешкають люди з вадами слуху. Будівля 13 років руйнується на очах у жителів, які вимушені перебувати там, під постійним острахом за своє життя.

В редакцію «Форпост» звернулась мешканка – Вікторія, яка надала нам відеоматеріали та фотомаеріали того, що відбувається в будівлі. Жінка хоче привернути увагу громадськості, адже вже надцять років ніхто не звертає увагу на біду жителів.

Гуртожиток знаходиться по вулиці Космічній та перебуває на балансі підприємства “НЕОН” Українського товариства глухих. Втім, наскільки підприємство бере участь в ремонті – судити важко. З 2007 року капітального ремонту там не проходило, хоча, дивлячись відео, взагалі сумнівно, що хоч якийсь ремонт відбувався за ці 13 років. Стан – аварійний, весь периметр гуртожитку в розколинах, величезні діри просто посеред кімнати, стеля – покрита тріщинами.
Вікторія розповіла, що вночі неможливо заснути, те як руйнується їхній будинок люди чують в буквальному сенсі слова. У будівлі живуть люди різного віку, серед яких і діти. Мешканці скаржаться, що окрім незручності, їм просто моторошно жити гуртожитку. Адміністрація гуртожитку чомусь не поспішає скаржитись та привертати увагу до біди.


Читайте також: В Запоріжжі частина балкону ледь не впала людям на голову (ФОТО)

Сообщение Страшно за життя: у Запоріжжі люди з вадами слуху 13 років мешкають в аварійному гуртожитку (ФОТО, ВІДЕО) появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/strashno-za-zhittja-u-zaporizhzhi-ljudi-z-vadami-sluhu-13-rokiv-meshkajut-v-avarijnomu-gurtozhitku-foto-video.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top