Сучасне обладнання та необхідний результат: хто та як піклується про здоров’я запоріжців

«ВітаЦентр» – клініка багатопрофільна. Тут працюють фахівці з високою кваліфікацією. Вони надають допомогу всім жителям регіону, незалежно від місця проживання. Клініка оснащена сучасним обладнанням провідних світових брендів, що дозволяє проводити діагностику і лікування на рівні кращих столичних медичних центрів.

Цей медичний заклад користується в Запоріжжі і області заслуженою довірою пацієнтів. Тут завжди багатолюдно: хтось приїхав на консультацію до вузького спеціаліста, хтось захворів, деяким треба пройти профогляд. Зараз вхідна зона поліклініки оновлена і відповідає європейським стандартам. Тепер пацієнти, що проходять профогляд, можуть це зробити в окремій частині великого і затишного холу. Решті, які потребують медичної допомоги, немає необхідності стояти в загальній черзі.

“Команда «ВітаЦентр» щодня працює над вдосконаленням якості послуг нашим пацієнтам. Ми щиро зацікавлені в поліпшенні здоров’я та добробуту населення, якому ми служимо. І сьогодні від усієї команди «ВітаЦентр» я хочу привітати працівників медустанов з Днем медичного працівника і подякувати кожному з вас за вашу турботу про наше здоров’я в цей нелегкий час боротьби з короновірусною хворобою”, – зазначила перша заступниця директора ТОВ «ВІТАЦЕНТР» Наталя Бурзаєва.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/suchasne-obladnannja-ta-neobhidnij-rezultat-jak-u-zaporizhzhi-piklujutsja-pro-zdorov-ja-mistjan/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=suchasne-obladnannja-ta-neobhidnij-rezultat-jak-u-zaporizhzhi-piklujutsja-pro-zdorov-ja-mistjan

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top