Суд оголосив вирок запоріжцю, який ледь не підірвав власних батьків

В Єдиному державному реєстрі судових рішень опубліковано вирок Жовтневого районного суду міста Запоріжжя чоловікові, який ще на початку цього року перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння погрожував підірвати власних батьків.

Суд постановив визнати хлопця винним та та призначити йому покарання у вигляді одного року обмеження волі. Враховуючи, що підсудний з 3 лютого перебував під вартою, суд постановив, що він достатньо відсидів. Тож, запобіжний захід у вигляді тримання під вартою також скасовано. Окрім усіх доказів, суд врахував щире каяття, а попередні притягнення до кримінальної відповідальності не зарахував, як обтяжуючі обставини.

Нагадаємо, 2 лютого, 29-річний хлопець прийшов до оселі своїх батьків. Він вже був на підпитку, та згадав якісь старі образи, тож побив вікна у батьківському домі та погрожував, що кине у вікно гранату, яку тримав у руках. Іншого виходу з будинку немає, а на вікнах стоять грати, тож батьки були змушені переховуватись у дальній кімнаті.

На той момент батьки не знали, що граната в руках у їхнього сина не справжня, і дуже злякалися. Як виявилось згодом, батьки вже багато років не спілкуються з сином, виписали його з хати, та поставили на усі двері замки, від яких він не мав ключів.

Нащастя, поліція швидко приїхала на виклик. Хлопець намагався втекти, та його затримали. Згодом на місце події прибуди вибухотехніки, які оглянули гранату, та виявили, що це лише корпус від неї.

На суді хлопець заперечував, що хотів когось підірвати, і розповідав, що навіть не мав мети погрожувати батькам. За його словами він випадково розбив скло, поранив руку, і потім дістав з кишені корпус гранати, яким бив вікна далі. Він також заперечував, що вигукував пошгрози на адресу батьків. Суд віднісся критично до цих пояснень.

Тепер, окрім покарання, хлопець оплатить судовий збір у розмірі 1256, 08 грн.

Сообщение Суд оголосив вирок запоріжцю, який ледь не підірвав власних батьків появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/kriminal/sud-ogolosiv-virok-zaporizhcju-jakij-led-ne-pidirvav-vlasnih-batkiv.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top